Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2010, 11:20   #39
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał emilski Zobacz post
Ale myślę, że spotkanie z kilkoma gulami, doprowadzi go do porządku. Niech więc gule przybywają! Poniosło mnie... sorki
Ale ghule to dość kiepscy kompanioni do flaszki I cholera wie co na zagryzkę biorą


Widzę że tempo zacne i posty rewelacyjne. W związku z tym, że Chopp i Garrett wyznaczyli odcinek czasu - jeden dzień, proszę, by posty pozostałych tez dotyczyły tylko jednego dnia.

Jeśli ktoś uzna, ze nie ma co zadeklarować niech mi zgłosi na PW i przeskoczy kolejkę


EDIT: W związku ze stanem zdrowia Lafayetta czas akcji waszych postów może być dowolny. Powoli - czy tego chcecie - czy nie, będziemy zmierzać w stronę ROZDZIAŁU DRUGIEGO. Powoli nie oznacza oczywiście na łeb na szyję..
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 26-09-2010 o 08:31.
Armiel jest offline