Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2010, 20:23   #3
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Kwestia dzienników i innej twórczości okołosesyjnej to temat otwarty. Założyłem, że oddzielny temat na forum na tego typu działalność będzie najlepszy. Twoje podejście Kelly zakłada, że pisanie dziennika, czy to osobistego czy kampanii, będzie szło równolegle do pisania postu. Oczywiście może tak być, ale nie musi.
Ja w tej kwestii dostosuje się do zdania większości.
Uważam tylko, że jeżeli kogoś zainteresuje temat, to tak czy tak zajrzy do tego co będziemy tu razem tworzyć.
Poza tym nie mam żadnych narzędzi aby wymusić (nawet bym nie chciał) na was pisanie tych dodatkowych rzeczy. Jeżeli się one pojawią to tylko dla tego, że będziecie mieli na ich pisanie ochotę.
Jak będzie to się okaże. Ja ze swojej strony mogę was tylko zachęcać poprzez ciekawy scenariusz czy ewentualne nagrody w postaci PD.

Kwestia druga. Oczywiście, że dopuszczam Advanced Pattern Imprint, po polsku może Zespolenie z Wzorcem, jak również Advanced Logrus Mastery, Zespolenie z Logrusem.
Co do licytacji to tak jak powiedziałem wcześniej, wszystko zależy od pozostałych graczy.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline