Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2010, 01:24   #5
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o dzienniki i inne rzeczy nie będę się upierał, że mój sposób jest jedynym słusznym i właściwym. Jak powiedziałem wcześniej zaaprobuje zdanie większości graczy.
Ważne jest dla mnie tylko to, aby takie ubogacenie sesji się pojawiło i tyle (zwłaszcze, że część graczy zadeklarowała chęci ku temu). Jaką ono przybierze formę jest sprawą dla mnie drugorzędną.

Cytat:
Kelly napisał:
Mam jeszcze pytanie do GMa; czy wysokosci atrybutów służą u Ciebie tylko do ustalania pozycji wśrod graczy? Czy też będziesz porównywal je także przy relacjach z NPCami?
Jedno i drugie.
W sesji na pewno pojawią się sytuacje konfliktowe, pojedynki (czy to fizyczne czy psychiczne) i dobrze mieć jakiś odnośnik do jego rozwiązania, poza literackim opisem.
Czy dojdzie do konfrontacji pomiędzy graczami zależy tylko i wyłącznie od was. Amber jest takim systemem w którym ciężko na samym starcie zakładać istnienie kochającej się drużyny.
W naszym przypadku jest to trudne zarówno ze względu na specyfikę systemu, jak i relacje pomiędzy graczami (zasadniczo wasze postacie prawie się nie znają - poza paroma wyjątkami).
Ja w swoim prowadzeniu nie ograniczam graczy w żaden sposób. Będę starał się was wciągnąć oczywiście w wir głównej intrygi. Jeśli jednak któryś z graczy zapragnie schować się w odległym Cieniu, ja mu tego nie zabronię.

Co do licytacji, to czekamy na zdanie innych graczy.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline