Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2010, 11:17   #6
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Zacznę od sprawy licytacji.

Generalnie jestem na nie. Wcześniej było powiedziane, że jest tylko licytacja tajna. Osobiście gdybym wiedział, że byłaby kontynuowana inaczej rozdzieliłbym punkty. Proponuję natomiast wg. podręcznikowej zasady wykupywać sobie te połówki (1.5, 2.5 itd.) Reszta punktów można użyć już na co kto tam chce, z tych wszystkich dodatkowych spraw.

Teraz sprawa dziennika. Moim zdaniem osobne tematy to dobra rzecz. Dzienniki mają się wyróżniać. W moim zamierzeniu to pewne podsumowanie jakiegoś okresu, z osobistego punktu widzenia postaci. W pewnym sensie skrót do sesji, okraszony jakimiś przemyśleniami itp. Jako taki jego miejsce w osobnym wątku, nie utrudnia sprawy, a nawet może ułatwiać.

Sprawa, którą chcę poruszyć to opis postaci. Chcę wrzucić go do materiałów i proponuję, żeby inni zrobili to samo. Materiały będą z pewnością krótszym wątkiem od komentarzy i łatwiej będzie znaleźć te opisy, jeżeli będzie potrzeba.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline