Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2010, 14:43   #3
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Sirion, kaworu – nie uzupełniliście imion w panelu sesyjnym. Ja korzystam tylko z niego podczas pisania posta. Zatem będę używał waszych niktów dopóki nie uzupełnicie panelu. A jak się wścieknę to odetnę w następnym poście głowy waszym postaciom.
Lirymoor – źle uzupełnione statystyki w panelu. Musieliśmy się źle zrozumieć podczas uzupełniania kart.
vivi brak karty
mat brak karty
akolorek brak karty
terapodian nie pamiętam czy ci wysyłałem rzuty na nowe statystyki. Dziwne że masz wszystkie na równym poziomie
eilen brak karty w panelu, brak obrazka
hollyorc brak karty brak obrazka

Patrząc na 2 szerokości obrazków powstaje pytanie, którą wolicie. Mniejszą taka jak ma vivi czy większą przykład mój avek.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline