Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2010, 15:35   #1
Shawn
 
Reputacja: 1 Shawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodze
Autorski świat Nihil Novi

Nihil Novi - innowacyjny świat fantasy . Świat dość realistyczny na te realia . Świat , w którym nie ma wielkich bohaterów . To uniwersum bez przestarzałego "ratowania świata" . Koniec dziecinnego podziału na dobro i zło . Na białe i czarne . Tutaj nawet wśród Kapłanów znajdą się oszczercy . Świat łamanych stereotypów . Tu nie uświadczysz Paladynów chroniących ludność przed złem . Ludzkość jest zbyt słaba na walkę ze złem . Jest podzielona . Ty sam także nie staniesz przeciwko armiom zła . Armie zmiażdżą cie . W krajach bogatych zawsze istnieje czarny wątek . Tu postać niepozorna , potrafi zniszczyć równowagę świata . TU nie przejdziesz szturmując i zabijając . Tu każdy NPC ma wielką wagę ...


Marzyłeś o grze RPG , dość realnej ? Która uwzględnia potrzeby postaci ? Wejdź więc do Nihil Novi !


http://www.nihilnovi.ubf.pl/


Jeśli chodzi o moje zdanie: RPG dobry, jednak to nie tylko on. Aktualnie trwają prace nad całą serią. Gry RPG, MMORPG, Książka pisana przez autora systemu... Chwilowo jednak nie gramy, gdyż brakuje nam ludzi. No i potrzebujemy programu. mIRC odpada. Macie propozycje?
 
Shawn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem