Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2010, 16:56   #6
Kolgrim
 
Kolgrim's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolgrim nie jest za bardzo znanyKolgrim nie jest za bardzo znany
Fearqin ---> dzięki ale nie przesadzaj

Miaucur-Dymek ---> dla graczy myślę, że tydzień, może trochę więcej czasu. Dla mnie 2-3 dni. Rekrutacja potrwa maksymalnie do 15 października. Potem zaczynamy rozpowszechnianie Zła.

Imuviel ---> magia zakazana przez inkwizycję, jest praktykowana w ukryciu przez małe grupki "magów". Dlatego moc magiczna jest ograniczona do raczej słabych czarów. Taki mag nie wyczaruje błyskawicy a raczej przekształci energię magiczną w strumień energii. W zależności od nasilenia strumienia są różne efekty. Oprócz tego słaby mag wie jak podpalić ognisko, czy wroga. Lecz najczęściej im się to nie udaje poprzez małą moc. Chyba, że ktoś podpisał pakt z demonem (wszystko możliwe ), to wtedy jest potężniejszy. Samo dołączenie do Złych Lordów wzmacnia umiejętności magiczne jak i ciała. Oczywiście jest nekromancja, ale przez nikłą wiedzę adeptów tej magii, efekty wychodzą raczej marne. Magia paladynów to jedynie kilka zaklęć uzdrawiających i niszczących słabe przejawy sił nieumarłych. Na koniec pozostawiłem magię inkwizytorską, opartą na kryształach. Każdy inkwizytor ma taki kryształ, z którego czerpie moc. Dzięki temu są oni potężniejsi niż zwykli magowie.
Ograniczenia dla magii są więc duże, ale magia daje i tak dużą przewagę w walce.

EDIT:
Jest jeszcze zmiennokształtność czyli przemiana w wilka, goblina, czasem też w ślimaka. Wszystko zależy od mocy magicznej i wiedzy jak jej użyć.
 

Ostatnio edytowane przez Kolgrim : 29-09-2010 o 17:02.
Kolgrim jest offline