Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2006, 14:06   #23
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
A więc tak. Mała samowolka:
Ponieważ trochę zaczynalem się gubić, przeczytałem wszystko jeszcze raz i zrobiłem malą ściągawkę, gdzie się kto znajduje:
Gdzieś na plaży siedzą John i Weronica Wallace. Córka opatruje ojca.
Mathew Dick przeniósł się w cień, został chwile wcześniej opatrzony przez Annę Orwel.
Anna i Michael Tarsky są niedaleko Mathew. (tam gdzie Anna zasłabła, chyba że Michael gdzieś sie potem ruszał) Razem mają zamiar iść do grupki osób znajdujących się już pod lasem w cieniu drzew.
Owe osoby to Sol i Brian Powell (z rozwaloną nogą).
Bliżej wody są dochodzący do siebie Andre, Jeff Bradley i Audrey Preston. Ta trojka również zamierza schować się przed słońcem. (prawdopodobnie będą zmierzać w kiernku innych rozbitków)
Obok Briana przechodzi Kenneth Ervin zmierzający w stronę lasu.
Dalej na plaży ( w miejscu z którego przeyszedł Kenneth) pomocy szuka staruszka Daria Sky.
Gdzieś na piasku lezy jeszcze nieprzytomna postać inwyt.
Kłopot mam z Fenem Rell’ier . Chyba jest kolo Kennetha (mają razem iść), ale też mówi do niego Jeff Bradley.

Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem i trochę to uporządkowałem.
 
Glyph jest offline