Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2010, 21:42   #9
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
- Wybaczcie moje zachowanie, nie przywykłem do takich spraw. Tak naprawdę to moja pierwsza prawdziwa akcja. Teraz znacie moje imię. Co zrobicie z tą kwestią to od was zależy.
- Nic się nie stało, kolego. Po prostu uważaj na przyszłość, bo różni ludzie chodzą po tym świecie.

Dopaliwszy cygaro do końca, wbił je w popielniczkę, jeszcze chwilę się przyglądając niedopałkowi. W końcu wstał i wyciągając dłoń w stron Tony'ego.
- Szefie, jeśli pozwolisz, chciałbym już jechać. Obiecałem Karli, że dziś wrócę wcześniej. Problemy hydrauliczne, te sprawy. I myślę, że będzie musiała mi coś wyjaśnić...
Ostatnie zdanie zabrzmiało bardziej jak westchnięcie. Jednak po chwili powiedział już z uśmiechem do Alfreda:
- Podwieźć cię gdzieś?
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D
Lechun jest offline