Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2010, 00:44   #1
Knocknees
 
Knocknees's Avatar
 
Reputacja: 1 Knocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputację
Smoki - wasze ulubione.

Smoki, skrzydlate gady o mitycznym wyglądzie. Znane każdemu z niejednej bajki, czy to z lat wczesnego dzieciństwa czy z czytanych później książek. Można chyba śmiało powiedzieć że smoki są nieodłączną częścią każdego fantasy. Ale które z tych pięknych kolosów są waszymi faworytami i dlaczego??

Jeżeli chodzi o mój wybór to długo zastanawiałem się pomiędzy smokiem czarnym a zielonym. Ostatecznie głos oddaje na czarne smoki, już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze ponieważ są niezwykle wojownicze i drapieżne. Mają okropny charakter i są niezwykle przebiegłe. Nie ukrywam że to właśnie one pojawiają się najczęściej w prowadzonych przeze mnie przygodach. Cuchnące, okrutne no i ta ich rozkładająca się skóra na policzkach i u nasady rogów. Quinta essentia bycia złym, okrutnym smokiem.
 
__________________
Take what you want and give nothing back

Ostatnio edytowane przez Knocknees : 30-09-2010 o 01:12.
Knocknees jest offline