Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2006, 19:20   #87
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
No dobrze moi drodzy. Do sesji odpisałam jakiś czas temu, a tu cisza jak makiem zasiał. Nawet ten, co mnie strasznie przez dwa miesiące męczył o odpisanie do sesji, teraz milczy jak zaklęty i nawet pół posta do sesji nie odpisał :P

Chciałabym orientacyjnie wiedzieć, kto jeszcze pozostał na placu boju. Na pewno Hood już nie wróci, tu się nie ma co łudzić. Bezpański bard też nie doczekał się swojego kontynuatora, więc i on odpadł z sesji. Chciałabym wiedzieć kogo jeszcze mam wyeliminowac i czy wówczas zostanie ktoś jeszcze w grze

I na koniec chciałam również bardzo serdecznie zaprosić wszystkich chętnych użytkowników, którzy chcieliby zagrać w sesji free fantasy. Dozwolone są wszystkie postacie, jakie sobie wymyślicie, z zastrzeżeniem, że jeśli przegniecie, nie dopuszczę Was do gry. Wszelkie szczegóły dostępne są po napisaniu do mnie PW. Wspomnę jeszcze, że epizod w zamku miał być tylko takim krótkim, przejściowym wstępem do gry właściwej, ale przerodził nam się on w wielomiesięczną kampanię :P Mam nadzieję wkrótce zakończyć to błąkanie się po zamczysku i przystąpić do właściwegocelu podróży - poszukiwania Klejnotu Dusz. Tak więc wszystko jeszcze przed nami, a potrzeba nam wspaniałych, barwnych bohaterów, aby przygoda mogła z wielką pompą ruszyć dalej. Nie dajcie się prosić i piszcie na PW
 
Milly jest offline