Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2010, 19:22   #43
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja nie mam rozpiski, kogo MÅ‚okos zna, a kogo nie zna.
Wybacz Aschaar. Moja kulpa. Mało grałeś pode mną. Wyjaśnię zatem. Lubię być jako MG zaskakiwany. Mówicie, że postacie się znają? Okej. Mówicie że nie? Okej.

To Wasz świat. Ja tylko Wam hepnę nim prosto w twarz w miarę mozliwości i postaram się, by świat możliwie konsekwentnie odpowiedział na Wasze działania.

Jestem upierdliwy, złośliwy i stosuję ciosy poniżej pasa. To fakt. Ale nade wszystko daję Wam cały świat i od Was zależy jaki on będzie co najmniej tak samo jak ode mnie.

To mam nadzieję wyjaśni problem tego co Postacie Graczy wiedzą a co nie. Jeśli coś piszecie że wiecie, znaczy że wiecie. Jeśli kogoś znacie, znacie. Jeśli coś macie, macie. Tak mniej więcej ja to widzę.

I nie sądzę by Wasz sposób postrzegania i uzupełniania świat storpedował moje straszliwe plany.

Damy radÄ™, Koledzy, damy radÄ™.

Pozdrawiam
Bulion
.
 
Bielon jest offline