Wątek: [News] SLND 42
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2006, 08:25   #12
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie

Już jestem Vanesso. Muszę powiedzieć, że jak dowiedziałem się o wypadku, to zmroziło mnie na moment. Jednak jak przyjrzałem się temu, co dzieje się na plaży, to troszkę się uspokoiłem. Tyle nieszczęścia się zdarzyło. Aż niemożliwym jest, by "Aurora" mogła się zwyczajnie zepsuć. Posiadała system BOLA, który odpowiada za elektrykę na statku i odpowiednio kieruje prąd do danych urządzeń oraz monitoruje wszelkie spadki napięcia na łączach. Jeśli zestawi się to z systemem kierowania silnikami oraz zabezpieczeniami przeciwpożarowymi (HVR) otrzymamy naprawdę nienaruszalną konstrukcję.
A jednak stało się. Zatem nigdy nie mów nigdy.Sądzę, że do czasu aż przybędzie pomoc, będziemy mogli być z Wami. Przecież pomoc nadejdzie i to wkrótce - nie ma powodów do niepokoju. Dlatego też proponujemy konkurs - z nagrodami!
Minęło trochę czasu od katastrofy. Uczestnicy pokazali się dla Was z różnych stron. Ale może jest ktoś, kto zbiera więcej sympatii? Kto bardziej się podoba i uważacie, że jest wyróżniającą się postacią wśród uczestników. Stąd konkurs - na najsympatyczniejszą postać do tej pory. Oceniajcie wszystko i ślijcie PW swoje głosy (kierując je do mnie). Ostatni głos, który przyjdzie 9 maja o godzinie 23:59 zamyka konkurs. Oczywiście wygrywa czytacz, który spośród tych, którzy głosowali na najpopularniejszą postać przysłał najlepsze uzasadnienie swojego werdyktu. A wygraną jest 400$ która to kasa zostanie przelana elektronicznie na konto użytkownika. Dodatkowo - uczestnik wybrany w Waszym głosowaniu - zostanie przedstawiony bliżej w naszym kanale dzięki nakręconym wcześniej krótkim wywiadom. Będziecie mogli dowiedzieć się o nim więcej, poznać go bliżej i ... zabezpieczyć całkiem niezłą sumkę.
Takich konkursów oczekujcie więcej. I to już niedługo.
 
Yarot jest offline