Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2010, 23:49   #4
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Więc i ja się wstępnie zgłoszę, ale jednocześnie pragnąłbym również zadać pewne pytania (jak się ostatnio dowiedziałem od mojej pani dyrektor - "nie ma głupich pytań, mogą być najwyżej głupie odpowiedzi" )

1. Rozumiem, że poszukujecie 2-3 graczy, jednak czy kończycie rekrutację dodatkową gdy znajdziecie satysfakcjonującą was trójkę, czy może wówczas czekacie jeszcze kilka dni, bo a nóż widelec znajdzie się ktoś jeszcze lepszy? Krótko mówiąc chodzi o jakiś zbliżony termin końcowy.
2. Bielon wspomina tu o dość surowym kryterium odpisywania. Oczywiście nie mam nic przeciwko, jednakże jak wiadomo różnie to w życiu z wolnym czasem bywa. Chodzi mi mianowicie o ewentualność, gdy komuś tego czasu zabraknie. Czy można z wyprzedzeniem zawiadomić, że tego a tego dnia mnie nie będzie licząc na brak konsekwencji? I czy jeżeli ktoś tego nie będzie mógł zrobić (przykładowo awaria neta czy wylądowanie w szpitalu - takie już skrajności, ale w końcu możliwe) i po jakimś czasie (np. po jednej, dwóch kolejkach) się zgłosi, może liczyć na przywrócenie do sesji?

I tyle ode mnie, w tym tygodniu powinienem nadesłać kartę.
 
Col Frost jest offline