Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2010, 09:10   #21
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Jednego pytanka zapomniałem: Mówiąc o nieumarłych masz na myśli Nekromantów czy jest też jakaś szansa abym był kimś innym np. jakimś nieumarłym wojownikiem?! Ciekawi mnie właśnie rasa nieumarłych równie mocno jak golemy aczkolwiek jeden golem już się zgłosił więc informację o rasie nieumarłych byłyby bardzo przydatne. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

PS. Jak można proszę o opis nieumarłych. Są to żywe trupy, których nie da się zabić czy MG ma inną koncepcję?! Poza tym proszę o jakieś cechy charakterystyczne tej rasy. Tak samo jak MG opisał golema fajnie by było dowiedzieć się czegoś więcej o nieumarłych
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 04-10-2010 o 09:13. Powód: Kolejna wyalienowana sublimacja w mojej wysublimowanej jaźni...
Lechu jest offline