Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2010, 20:57   #23
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
MG załóż jeden pościk, który będziesz edytował Będzie tam lista już wysłanych KP oraz historii postaci

PS. Do Pana niżej: Oczywiście mam na myśli tylko i wyłącznie informację, że dana osoba (nick) nadesłała KP z BG o takiej rasie i odnotowaniu, że ma już napisaną historię. Np. :
Lechu - KP (człowiek/paladyn) + HISTORIA*

Uniknie to tworzenia przez graczy takich samych bohaterów oraz da nam listę z ilością chętnych do sesji. Mam taką nadzieję, że zaczniemy ją wcześniej

*jest to tylko przykład - będę grał kimś innym, ale żaden z graczy nie będzie wiedział kim póki tego nie podam w jednym z moich postów


EDIT:

Ok! Moja postać już też nadleciała w kierunku skrzynki MG Ogólniej mówiąc:
Lechu - KP (nie człowiek/tropiciel) + HISTORIA*

Mam nadzieję, że jest minimum tych 4 chętnych abyśmy zaczęli jak najszybciej Czekam na odpowiedź MG czy moja postać się nadaje!

*Nie jest to przykład a konkretne dane z tym, że mając na myśli "nie człowiek" mówię, że może to być zarówno elf, krasnal co i śmierdzący goblin. Zobaczymy może co niektórych moja postać zaskoczy
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 07-10-2010 o 10:58.
Lechu jest offline