Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2006, 16:49   #29
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Kilka pytań:
1. Kiedy zdarzyła się katastrofa (dzień/noc) i czy można przedstawić jakieś drobne szczegóły, jak np.
"w nocy obudził mnie jakiś gluchy hałas, mógłbym przysiąc, że cos wybuchło, ale to niemożliwe na tym statku, przekręciłem się na drugi bok i zasnąłem" albo "Gdy szedłem korytarzem, potracił mnie marynarz, był przerażony, jak pijany bełkotał coś o pożarze, nie wziąl\łem go na powżnie, niestety"
Chodzi mi o to, że powoli zaczynamy dociekać co się stało, a zbiorowa amnezja jest trochę dziwna.

2. Co z osobami, które jeszcze się nie odezwały? (4 albo 5 jak liczę) Są obok nas na plaży, czy woda wyrzuciła ich gdzieś dalej? Bo jeśli obok, to trzeba by było albo poczekać na nich, aż się odezwą, albo samemu pisac, że wśród sterty widać rękę jakiegoś męzczyzny i próbowac go ocucić (czytaj będzie nieprzytomny/ w śpiączce dopóki nie da znaku życia).
Inaczej mogą wyniknąć smieszne sytuacje, bowiem Ci którzy już sie "obudzili" zaczynają powoli myśleć o czymś innym niż ratowaniu ludzi. Głupio wyglądałoby, gdy nagle rozmawiamy, a obok woła ktoś o pomoc. Myślę, że w takiej sytuacji (katastrofa) po kilku, kilkunastuminutach (a tyle już mineło) każdy zdołał się otrząsnąć i naturalnym odruchem jest pomoc, albo chociaz sprawdzenie co się dzieje z nieprzytomnymi.

3. Retrospekcje. Jak domyślam się mają wyglądać tak jak przedstawia je Kutak? I jak często powinny się pojawiać. Jest jakas odgórna wyznaczona ich ilość i/lub długość?

4. Na koniec glupie pytanie. :P Na pewno nie możemy brać udziału w konkursach dla czytelników (choćby bez nagrody :P)? W końcu my tez wszystko czytamy i mamy swoje zdanie Ranking będzie wtedy pełniejszy
Mi na przykład w tym momencie bardzo podoba się odgrywanie postaci przez rudaad i Malekitha. Oboje starają sie ubarwić postacie i nadać im charakteru.
 
Glyph jest offline