Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2010, 18:25   #10
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
@Kanna -> No mechanika jest jednak wymagana, coby wszyscy grali na tych samych zasadach, jeśli przyjdzie do jakiegoś konfliktu między graczami. Czy jeśli zechce nam się rzucać na Wasze przeżycie. Jeśli jednak masz ochotę zagrać to możesz się do mnie zgłosić i pomogę przy rozpisaniu postaci mechanicznie. Mógłbym napisać, że równie dobrze pomoże Ci Bielon, ale nie chcę Cię od początku okłamywać.

@Kambion -> Zaczekaj moment z tą postacią, żeby się nie okazało, że robiłeś ją na próżno. Bielon jest dość konserwatywny w swej wizji świata, a i mnie się wydaje, że wpakowanie tutaj skośnego wojownika może być skomplikowane. Ale nawinę z nim wieczorem i poinformuję Cię, co ustalimy.


Pięć.
 
Panicz jest offline