Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2010, 23:56   #23
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jak widać czasem warto wiedzieć mało. Strzelałem, że Val jest Gangrelem i nie pasowało mi tylko to, że Jeff jest bardziej gangrelowaty. Tyle dobrze, że mi się mój klan nie będzie z gangreną kojarzył.
Drogą eliminacji doszedłem, że Val należy do klanu Brujah (jak to się w ogóle czyta?), ale nic sobie za to uciąć nie dam. Ta czy siak to jest moja druga odpowiedź.

Rozmowy z tatuśkiem jak widać nie udało się przeprowadzić, ale myślę, że dołączymy ją do następnego postu.

Cytat:
Napisał Felidae Zobacz post
Cytat:
Napisał Blaithinn Zobacz post
I nie wiadomo, które teraz gorsze Wasyl czy Rebeca.
Oooooo bardzo proszę nie obrażać mojej mamusi heheheheh.
Nie mogę się doczekać dalszego ciągu.
Nie śmielibyśmy. Oboje są siebie warci, ale głosuję za Wasylem.
Może zrobimy bunt? Jeff i Val chyba się mniej więcej dogadują, to sponiewieramy panie teraz, a panów jak wrócą. Mamy dwukrotną przewagę liczebną.
No dobrze, żartowałem.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline