Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2006, 13:19   #30
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Nightstalker
Raczej pozornie istotnych
Istotnych, istotnych... ale skoro uważasz, że nieistotnych to Twoja broszka. Już się czepiać nie będę ale potem przez takie niedomówienia burdel się zrobi. Ale dobra, ok, nad sytuacją czuwa kto inny. Ja staram się wyjaśnić sytuację, której nie kumam. SORRY, że zapytałem o wyjaśnienie Ok. EOT.

Podpisuję się pod pytaniami Glyph'a obiema rękami Rzeczywiście, zbiorowa amnezja to coś podejrzanego. Ale tutaj wszystko jest podejrzane W konkursach pewnie głosować nie możemy, ale co tam Fajnie się czyta Newsy (normalnie jak Big Brother, bez urazy drodzy MG :P tym niemniej podoba mi się )

P.S. Dzięki Glyph

EDIT:
Kiba! Dlaczego niemile widziany? Masz chyba prawo do wyrażenia opinii o sesji (ma, prawda drodzy MG? ). Chyba każda pochwała i krytyka jest mile widziana (byle konstruktywna 8)).
 
Malekith jest offline