Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 11:30   #66
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Armiel Zobacz post
Dobra.

Post jest.

Termin na Wasze - zwyczajowo - poniedziałek do godziny 20.00.

Jako, że znów stawiam was przed wyborem - walczyć, uciekać proponuję skorzystać z GG docka i podzielić się opisem sytuacji.

Jak podejmiecie decyzję co i jak, piszcie do mnie wtedy wyślę PW z informacją jak ostatnio.
Moi drodzy!


Decyzji nie MA! Więc PW też nie ma! W zasadzie, moim skromnym zdaniem, nie macie o czym pisać w swoich postach teraz (chyba ze się mylę) - zatem robimy tak:

1. Jeśli ktoś ma wolę i pomysł napisać coś - niech pisze w terminie.
2. Wszystkich (łącznie z tymi co decydują się wrzucić posty) proszę o DEKLARACJĘ OSTATECZNĄ podjętej decyzji: ODJEŻDŻAM, ZOSTAJĘ BY STOCZYĆ NIEBEZPIECZNĄ I BYĆ MOŻE OSTATNIĄ W MOIM ŻYCIU WALKĘ itp. (a nie propozycję na GG docku - tak by inni widzieli co dany bohater chce zrobić) - na te DEKLARACJE czekam do godziny 20.00 w poniedziałek (czyli w terminie zwyczajowego wrzucenia posta)
3. Następnie (również w poniedziałek lecz w terminie późniejszym) wyśle Wam obiecane PW z "wytycznymi" (czyli wskazówkami) do posta i wtedy i zrobimy normalną kolejkę w ustalonym przeze mnie terminie. (Może to oznaczać 2 posty w ciągu tygodnia do Jeźdźców)

BARDZO PROSZĘ o TE DEKLARACJE, bo przyznam się szczerze że Wasz brak aktywności przez ten tydzień na GG docku mocno mnie zaniepokoił. Czyżby sesja przestała się Wam podobać (jeśli tak - proszę o informacje na PW od takiej osoby, co mam zmienić, sugestie). Brak aktywności w moim mniemaniu jest równoznaczny z pięcioma rzeczami:
a) sesja jest nieciekawa - nudzi mnie;
b) nie miałem (miałam) czasu
c) czuję się zakręcony (zakręcona) i nie wiem co mam zrobić
d) zapomniałem (-ałam)
e) nie zajarzyłem (ałam) intencji MG

Jako Mis Gry chciałbym wiedzieć, co się dzieje, ze przez tydzień nie udało się Wam porozumieć w banalnej wszak sprawie - walczymy, jedziemy stąd, kto zostaje, kto nie zostaje. Więcej od Was nie oczekiwałem, aż do mojego PW.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 10-10-2010 o 11:34.
Armiel jest offline