Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 12:51   #58
Tweety
 
Reputacja: 1 Tweety nie jest za bardzo znany
Sesja Warhammer/Świat Mroku (Wampir) w Wieliczce

Czesc wszystkim,

Jestem nowy na tym forum więc od razu się przywitam: "cześć" :]

Szukam tak graczy jak i MG do sesji.

Parametry sesji:
1. Liczba graczy: 2-3 + MG
2. Preferowane rasy/ekwipunek: brak
3. System: Świat Mroku (Wampir) lub Warhammer
4. Przyjecia: Szukam osób które po prostu kochają te światy i potrafią się w nich odnaleźć. Wiekowo - 20+(idealnie 25+) ale jak będzie ktoś młodszy ale kumaty to nie ma problemu. Z każdym się spotkam zanim wejdzie do grupy (zapraszam na kawę gdzieś na mieście - ja stawiam).
5. Sposób prowadzenia: jeżeli Warhammer to tylko kości (gramy w otwarte karty), jeżeli Wampir to albo kości albo storytelling chociaż preferuję kości.

Dodatkowe informacje:
Sesja mogłaby się odbywać całodziennie/całonocnie u mnie w mieszkaniu w Wieliczce (dojechać można do mnie autobusem 304 jadącym spod Galerii Krakowskiej. Wysiada się na pierwszym przystanku w Wieliczce - Stacja CPN i 10min spacerkiem i jest moja lokalizacja).
Nie mogę zapewnić specjalnie wygodnych siedzisk (będzie dmuchany materac i dwa krzesła + stolik. Dopiero kupiłem to mieszkanie i jeszcze nie jest w pełni umeblowane).
Napojei, chipsy, zupki chińskie i kanapki na pierwszej sesji na mój koszt. Procenty we własnym zakresie.
Najbardziej pasują mi weekendy np. z piątku na sobotę w nocy albo przez dzień w sobotę, max sobota na niedziele w nocy (całodzienne sesje w niedziele odpadają).

Jeżeli znajdą się a MG nie, to anulujemy całą zabawę, tak samo, jeżeli w trakcie sesji wyjdą jakieś niesnaski między uczestnikami. Nie ma co siedzieć w nieprzyjemnej atmosferze.

W każdym razie zapraszam do kontaktu i mam nadzieje, że uda się zassać grupę (z chęcią też przyłączę się do już istniejącej bandy :] ).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

Tweety
 
Tweety jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem