Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 15:43   #30
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Bronthion Zobacz post
...co do kapitana Ajasa jestem przeciwny.
Proszę bardzo. Niemniej jednak jest jedynym póki co chętnym - do pewnego stopnia - kandydatem a statek piracki jakiegoś kapitana mieć musi. Chyba, że sam zamierzasz kandydować, albo wiesz o coś o kimś kto planuje taką postać, ale jeszcze tego nie zadeklarował oficjalnie. Swoją drogą to dla mnie trochę dziwne, że jest tylu chętnych i nikt nie chce być kapitanem (czyt. najbardziej dopakowaną postacią która rozstawia resztę po kątach ).

Dzisiaj wrzucę zarys swojej postaci. Właściwie to mam już kartę w... 80%. Tylko historię dopracować muszę i pic skończyć kolorować.

EDIT

A co do relacji bycie nakamą to bycie nakamą, ale nakamą na pirackim statku. Luffy zrobił Usoppowi z tyłka jesień średniowiecza bo ten podważył jego decyzję jako kapitana po czym długonosy wyleciał z załogi. Luffy przyjął go dopiero z powrotem jak ten zaczął błagać na kolanach by go nie zostawiali. Zresztą ja wole interpretować to słowo jako towarzysz niż jako przyjaciel.
 
__________________
"The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more."
-Woody Allen

Ostatnio edytowane przez Famir : 10-10-2010 o 16:01.
Famir jest offline