Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 16:05   #26
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Jest i mój post. Z lekkim poślizgiem względem tego co zapowiadałem, ale wczoraj byłem już padnięty i nie dałem rady dokończyć postu.
Co do waszych postów to tak:
- Baczy - opisz swoje "polowanie" na kobiety na ucztę u Constantina, Ho twój pomocnik jest typem raczej małomównym i wbrew temu co mówił Wasyl raczej niewiele ci pomoże, służy jedynie jako kierowca;
- Radagast - Tobie pozostaje zadać najpopularniejsze pytanie w RPG "Co robisz?"
- Blaithinn i Felidea - przeprowadźcie ze sobą rozmowę i umieśćcie ją w postach, a potem zastanówcie się jak reagujecie na pukanie do drzwi. Możecie dyskretnie podejrzeć, że pod drzwiami stoi wysoki mężczyzna ubrany niczym harleyowiec, mniej więcej taki gość.

DO WSZYSTKICH

Fajnie by było jakby w waszych postach pojawiła się wzmianka o odkrytych mocach. Szczegóły oczywiście do omówienia. Choć nie jest to oczywiście konieczne.

Na posty czekam do 16.10

P.S.
Blaithinn na razie za wcześnie mówić o dalszym rozwoju postaci, ale na pewno tak owy przewiduję. I myślę, że twoje marzenie o akceleracji jest do spełnienia. Cierpliwości
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline