Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2010, 20:50   #1
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
<Komentarze> Limbo

Jeszcze raz gratuluje wszystkim którzy się dostali. Mam nadzieję, że dotrwamy w tym składzie do końca sesji, oraz ze wszyscy będziemy się dobrze przy tym bawić

Kilka uwag technicznych:
- Dialogi piszemy kursywą, sprawia to, że tekst jest bardziej czytelny.
- Ja w swoich postach pogrubiam imiona postaci, wy w swoich nie musicie (ale tego nie bronię)
- Myśli bierzemy w cudzysłowie, kursywą.
- Dla czytelności tekstu przy dłuższych postach proszę nie zapominać o akapitach
- Grafiki i muzyka mile widziana, o ile zachowuje klimat sesji.
- Czas na odpis 6 dni dla graczy i 1-2 dla MG
- Proszę o wstawienie awatarów

Mechaniką się nie kłopoczcie wszystko załatwię sam przed komputerem. W razie jakiś specjalnych akcji, ściśle związanych z mechaniką podeślecie mi po prostu dokładny zapis/zamysł mechaniczny na pw. Ale myślę, że mechanika częstym problemem nie będzie.

Niedługo pojawi się post otwierający, w waszych postach proszę zawrzeć opis wyglądu postaci.

Jeżeli chcecie, możecie pisać posty razem, nie mam do tego żadnych zastrzeżeń

Jeśli w czasie pisania posta natraficie na jakiś problem np: “ Co się stanie, gdy rzucę kulą ognia w ten domek?” łapcie mnie na gg lub pw, a ja odpowiem na wasze pytania

Przypominam jeszcze o tym, iż sesja ma nastrój nie tylko przygodowy, ale i refleksyjny. Prosiłbym o tym pamiętać w pisaniu postów. Oprócz opisów zachowania Waszych postaci ważne są jeszcze ich przeżycia wewnętrzne.

No to chyba tyle, jeżeli o czymś zapomniałem pytajcie

Pozdrawiamy Ajas & Endless
 

Ostatnio edytowane przez Ajas : 12-10-2010 o 20:53.
Ajas jest offline