Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2010, 13:47   #103
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
-.-"
Przeoczyłem fakt, że już jestem za trawnikiem i całość opisywałem wychodząc z założenia, że walę kolesiem po trawie.
Wtedy te ciosy nie są śmiertelne. Co jak co, ale wrestlingowcy wykonują po kilka takich na każdą "walkę", może to i jest teatr ale gdyby było tak mordercze to i tak byłoby pełno ofiar. Na miękkim podłożu (typu trawnik) śmiertelny może być tylko drugi chwyt, bo on może kark złamać, lecz Jerycho wykonał go w zupełnie inny sposób nie narażając karku, choć betonie pewno by "pękł" mu czaszkę...


Apropo zaciukania policjanta...
Ja wnoszę apelację-.-"
Rzeczywiście pomyliłem się, nie dojrzałem jednego zdania, ale to nie wina mojego półPolaka. Taka pomyłka nie powinna prowadzić do zabójstwa dokonanego przez kolesia który łapie w domu muchy i wywala je za okno...
 
Arvelus jest offline