Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2010, 12:03   #26
Bothari
 
Bothari's Avatar
 
Reputacja: 1 Bothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumny
Dobrze, ostatnia próba wytłumaczenia i więcej nic już w tym temacie nie piszę.

Jedna osoba wyraziła zaniepokojenie, że odgrywanie postaci "na maxa" nie spodoba się reszcie graczy i będzie potraktowane jak "krecia robota". Nie udało mi się jej przekonać normalnie, więc uznałem, że pokazanie poparcia w komentarzach dla takiego stylu gry, będzie bardziej przekonujące. Do tego - nie czuję się na LI żadnym wygą i miałem pewne podejrzenia, że być może nie wszyscy podchodzą do forumowego grania tak jak ja. To pierwsza sesja którą tu gram, bo trzy inne prowadzę i tam ja ustalam zasady. Więc mój komentarz tutaj miał za zadanie sprawdzić jak myślą o temacie pozostali współgracze, czy przypadkiem to nie ja jestem jakimś dziwadłem.

Mam nadzieję Kareniro, że teraz jest wszystko jasne i nie uznasz tego za robienie zamieszania.
 

Ostatnio edytowane przez Bothari : 14-10-2010 o 12:08.
Bothari jest offline