Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2010, 18:11   #167
Knocknees
 
Knocknees's Avatar
 
Reputacja: 1 Knocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputację
DnD

Gracze zostali otoczeni w karczmie przez straż miejską. Zastanawiają się jak wybrnąć z opresji. Nagle Gracz grający łotrem mówi:
- Rozdzielmy się! Tak będzie bezpieczniej.
Wszyscy oczywiście reagują wybuchem śmiechu. Nabijają się z pomysłu Gracza etc. Riposta ze strony gracza.
- Nie to nie róbcie co chcecie ale ja się rozdzielam!
***
Dlaczego warto grać z kobietami?
Gracze (elf - tropiciel, krasnolud - wojownik, półelf - łotr i kobieta człowiek - paladynka) po na prawdę ciężkiej walce z Hydrą:
Elf: Jeach! To ja wyciągam z niej strzały i patrze które jeszcze się do czegoś przydadzą
Krasnal: Obcinam jej łeb!
Półelf: Ja czekam aż się skończą z tym bawić i patrze co robi paladynka.
MG: Paladynko półelf Ci się przygląda.
Kobieta: To ja tryumfalnie wkładam sobie spokojnie dwuręczniaka do pochwy
Wszyscy poza koleżanką: BUCHACHACHA!!!

Dead Lands
Wymiana ognia pomiędzy graczami a legendarnym rewolwerowcem. Dwoje graczy leży rannych, trzeci gracz ukrywa się za rogiem salonu.
Gracz: On strzela z rewolweru?
GM: No tak a co?
Gracz: To czekam aż odda wszystkie sześć strzałów z rewolweru i wychodzę z ukrycia.
GM ze zdziwieniem: No ok. Jesteś pewien?
Gracz: Tak.
GM opisuje krótko czas potrzebny na oddanie sześciu strzałów.
Gracz wyskakuje zza rogu: HaHaHa! Dupa z Ciebie nie rewolwerowiec nie masz już naboi w bębenku!
GM: Rewolwerowiec wykrzywia się zdziwiony po czym oddaje strzał z biodra z drugiej ręki. Powtarzałem cały czas że używa dwóch peacemakerów.
 
__________________
Take what you want and give nothing back
Knocknees jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem