Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2006, 20:17   #50
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Gra nadal, tylko fizyczna postać mu się znudziła :P (albo miał dość poszturchiwać Yillin ) Mam teraz mnóstwo zajęć i na razie musicie sobie sami radzić, odpiszę jak dopadnie mnie wena

[ Dodano: 2006-07-02, 21:34 ]
Moi drodzy, na razie proszę o nie wpisywanie się do sesji, gdyż wygląda na to że sesje Drużyna Actimela i Pół żartem, pół serio zostaną połączone. Proszę tu o wpisanie się osoby, które chcą grać dalej (dostałam kilka maili potwierdzających chęć dalszej gry, ale tylko część się podpisała i nie mogę dopasować adresów mailowych do nicków :P)

[ Dodano: 2006-07-14, 13:23 ]
Ah, jak dobrze, przynajmniej dwie osoby grają więc będzie można grać dalej Ale liczę jeszcze na innych, poczekamy zobaczymy Mam nadzieję, że chociaż silmalith dołączy
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline