Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2010, 18:10   #61
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Post [Kraków, 7th Sea] Ogłoszenie.

W telegraficznym skrócie:
Co: 7th Sea
Gdzie: Kraków, Kazimierz
Kiedy: 28/10/2010 godź.17:00
Miejsc: 3-4.


W mniej telegraficznym skrócie:

Planuję krótką (2-3 sesje) przygodę w świecie 7th Sea; w klimacie dworskiej intrygi na dworze Montaigne. Tak, wiem, że stereotypowo, ale 7th jedzie na stereotypach. Ponieważ jakaś dama w opałach będzie to i potyczki na szpady się zdarzą...
Postacie oczywiście nie muszą być przedstawicielami nacji, ale jakoś muszą być zaczepione w dworze. Znajomość systemu się przydaje, choć jak będzie chętny ktoś nieznający systemu to możemy pokombinować.

Scenariusz, jak wspominałem, jest na 2-3 sesje (ok. 8 godzin grania). I nie jest jakiś tam strasznie wyszukany (po prostu chcę przetestować dwa pomysły i konwencja 7th Sea jest najlepsza). Nie chcę też zaczynać czegoś dłuższego z nowymi ludźmi, o których samych i sposobie ich gry nic nie wiem. Czy będziemy grać dalej / dłużej zależy od tego jak będziemy do siebie pasować. Ja mam już pewne nawyki i zasady... Po prostu nie chce mi się tego zmieniać

Grać będziemy w mieszkaniu na Kazimierzu, w godzinach 17:00 - 21:00. Dojazd jest kapitalny (50m do tramwajów). Jestem przeciwnikiem grania w nocy, bo przeważnie niewiele z tego wychodzi, a wracanie po nocy do domu może być już "wyzwaniem" - stąd takie a nie inne godziny.

Limit wieku - mentalny tak.


Pytania i wątpliwości - tutaj lub via PW.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem