Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2010, 19:10   #90
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Hm... nawiązując do dzisiejszego dnia, a raczej uroczego podsumowania, że ów sesja p... upadnie, niczym Hindenburg prosiłbym każdego gracze o zadeklarowanie się, jak będzie z jego graniem. KP od Szymjiego, Famira i Zeliela mam, każda jest na miłym poziomie, czyta je się fajnie, a i postaci przypadły mi do gustu. Jak nie pozabijacie się podczas wprowadzenia będzie miło .

Dlaczego pytam? Ano bo chcę rozwiać swoje wątpliwości, z racji że części z Was zacząłem rozpisywać swoje chore idee nt. wątków dodatkowych, rozpisanych mniej więcej mam NPC, poznajdywane obrazki do nich, odłożoną muzykę do sesji, a w Corelu w wolnych chwilach tworzy się mapka pierwszej wyspy, na której przyjdzie Wam cumować. Wolałbym, żeby ten mój czas się nie zmarnował. Rozumiecie mnie chyba...

Reklamować siebie jako MG nie będę, a prowadzę rozgrywki już długo, długo, kto wie jak prowadzę - ten wie. Na koniec - kwestia kapitana - jak się nie znajdzie nikt, kto będzie chciał aspirować na to stanowisko, stworzę NPC. Wolę tego uniknąć, bo sprawi to, że w pewnym stopniu będę musiał wpływać na decyzję załogi, a tego nie chcę - chcę Wam dać wolną rękę co do poczynań - jednak załoga bez kapitana to wiecie... wolę zrobić już NPC kanoniera, ale nie kapitana no... ;p.
 
Sierak jest offline