Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2010, 00:02   #1
Shawn
 
Reputacja: 1 Shawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodze
Surowiec na świat fantasy

A właściwie nie tyle na świat co na system... Opracowałem własną koncepcję systemu RPG, nazwanej wstępnie...

Ragnarok: Gdy bogowie się ujawniają

Całość wygląda mniej więcej tak:
Siedzisz sobie przy komputerze, przeglądasz najnowsze sesje D&D na lastinnie, upał, 25*C w cieniu. Ale nagle wszystko się ochładza. 25* zmienia się w - 20*, rośliny na zewnątrz umierają, zwierzęta drżą z zimna i szukają schronienia, mówiąc brzydko piździec.
Czym to jest spowodowane?
Otóż doczekaliśmy się KOŃCA ŚWIATA. Ostatnie stadium nordyckiego Ragnaroku, Zmierzchu Bogów. Okazało się, że jednak mitologia wikingów i Słowian nie jest mylna. Wszyscy Ci bogowie i herosi istnieją. Ba! Potwory też. Część ludzi przyłączyła się do Bogów, tworząc Wspólnotę Wyznawców czekających na koniec tego i początek nowego, lepszego świata.
Natomiast zwolennicy nowoczesnej technologii założyli frakcję Nowoczesnych (nie ma to jak brak oryginalnej nazwy). Życie toczy się niczym na Syberii, z wielkich miast zostały ruiny, w których mieści się kilka, kilkadziesiąt małych osad. Bunkry zostały zamieszkane przez Naukowców próbujących stworzyć esencję dającą moc zniszczenia bogów i przywrócenia starego świata.


To taki zarys ogólny świata i wydarzeń.

Na tym tworzę RPG, więc ani mi się ważcie kopiować.

Kołpajrajt baj Shawn 2010-2010 (C)
Ol rajts riserwd.



Co myślicie o tym? To już jest tworzone wyłącznie przez moją skromną osobę, bez udziału osób trzecich.
 
Shawn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem