Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2010, 20:16   #8
Shawn
 
Reputacja: 1 Shawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodze
Skoro tak się domagacie to proszę bardzo.

Świat Bogów jest prawie niedostępny dla Śmiertelników. Jedynie doświadczeni Prorocy mają prawo wejść choć na chwilę do Valhalli. Więc nie myślcie na początku o podbiciu świata Bogów. Świat jest trudny, jeszcze trudniejszy niż w Neuroshimie, bo tu mamy nie dość, że potwory i zwierzaki, to na dodatek mróz, śnieg i lód. Wioski są bardzo od siebie oddalone, bo powstały jedynie w pozostałościach dawnych wielkich miast. Duńczycy, Szwedzi i Norwegowie w imię Bogów powrócili do swoich zwyczajów - niektórzy zostali Wikingami, inni Kapłanami, a jeszcze Inni Prorokami. Rzadko można ich spotkać jako technologów. Ameryka ma nas gdzieś i ze swoimi możliwościami mechaniki i elektroniki zaszyła się głęboko pod ziemią, na zewnątrz zostali jedynie twardzi żołnierze.

Trochę o mechanice.
Wszystko dzieli się na Amerykę, Azję, Afrykę, Europę i Rosję.
To z kolei dzieli się na klasy: Walczące, Naukowe, Specjalne.
A to jeszcze mniejszy podział na Wyznawców i Nowoczesnych.
Co ciekawe, Afryka ma tylko i wyłącznie klasy Wyznawców.

Mamy Statystyki, Zdolności i Umiejętności, które są jeszcze nieopracowane w wersji beta.

W przyszłości mam zamiar wprowadzić rozbudowany system chorób, błogosławieństw i technologii starszej (większość umiejętności jest podzielona na starsze i nowe).

W próbnej sesji z mocno okrojonym system mój kolega narzekał, że jest trochę trudno w dziczy. A ja mu ułatwiałem grę jako pierwszemu graczowi. Myślę więc, że każdy kto lubi hardkorowe wyzwania w terenie polubi Ragnaroka.
 
Shawn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem