Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2010, 19:38   #9
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
No to wiele więcej się nie dowiedzieliśmy.

A, BTW, to ty przedstawiasz (niedopracowany) pomysł, a nie my się domagamy. ;]


Ja szczerze to mam dosyć pseudo systemów, którymi nawet na tym forum ludzie katują innych. Co do trudności świata - uważałbym z tym co jest trudniejsze, a co łatwiejsze (bo Neuroshima masz skażenie, piach i wieczne braki w wyposażeniu).
Ale to na inną powiastkę.




O mechanice zaś nie napisałeś nic. To, że w Ameryce jest to, a w Afryce tamto - to opis świata. Nie - mechanika. Mechanika to
statystyki, zdolności i umiejętności, których nie ma. O jaką kość opiera się system rzutów?

Myślę, że ciężko mówić o jakiejkolwiek sesji próbnej skoro nie ma statystyk i umiejętności. Jak mam testować jakiekolwiek
cechy skoro nie wiem jakie one są??? Na czuja? Widzęmisię? Skąd wiesz, że cokolwiek ułatwiłeś, skoro nie ma cyfr opisujących postać i definiująch trudność testu?
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem