Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2010, 18:55   #1
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
[Komentarze] Heroes for Hire

Witam wszystkich graczy!

Teraz trochę wstępnego marudzenia, ale obiecuję, że dużo tego nie będzie. :P

Moje gg - 4188534. Często jestem, nawet jak mnie nie ma.

Pierwszą sprawą jest częstotliwość i długość postów. Jak wspominałem w rekrutacji, macie tydzień na odpisanie. Później 2-4 dni dla Lechuna. 3 nieodpisania bez podanej przyczyny mogą skończyć się nieprzyjemnie dla postaci. W tym śmiercią.
O ile nie prowadzone są żadne walki, czy inne akcje wymagające jakiegoś większego porządku, pisanie niekoniecznie odbywa się turowo. Dopiero na moją komendę, owa turowość wchodzi w grę.
Nie narzucam długości postów. Wystarczą takie, z których jasno wynika, co postać zamierza zrobić, jednak wszelkie rozmyślenia, wspomnienia, obrazki, muzyka... Czy co tam sobie jeszcze wymarzycie, mile widziane.

Narracja w trzeciej osobie, imiona Waszych postaci pogrubione, dialogi kursywą, a do myśli dajemy "cudzysłów". Komunikator takim jakimś DarkSlateGrey'owym, natomiast wiadomości telepatyczne czerwonym.

W pierwszym poście opiszcie krótko swoje postaci.

Chwilowo tyle, jak mi się coś przypomni, znów pozawracam głowy.

Pozdrawiam,
Lechun

PS.: Arvelus, wrzuć avatar.
 

Ostatnio edytowane przez Lechun : 23-10-2010 o 11:44. Powód: (Zawieruszenie się dwóch zdań? oO)
Lechun jest offline