Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2010, 15:08   #1
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
[Starcraft] Są wszędzie! Komentarze

Witam.
Sam temat sesji i pierwszy post powinien być jeszcze dziś.
Parę zasad
- Jeśli możemy unikać pisania cyferek, np.: 123 to zróbmy tak. Wyjątki stanowią ewentualne nazwy broni.
- KP w sesji MUSI być uzupełniona. Ułatwi mi to wszelkie testy decyzje, będę miał lepszy dostęp do ekwipunku i wy zresztą też.
- Nie ma jakiegoś limitu słów, linijek itp. Piszecie ile wam się chcę i tyle ile uważacie, że jest dobrze.
- Jeśli zobaczę, że ktoś pisze coś w stylu "miło, że zrobiłeś z tym porządek, popieram cię i tak trzymaj ziom", żegnam.
- Jeśli ktoś komuś zarzuci, że nie ma przyjaciół w realu, lub coś podobnego, żegnam.
- Termin dla was: Pięć dni od mojego posta
- Termin dla mnie: Pięć dni od końca kolejki.
- Jeśli ktoś nie napisze w terminie nie czekam na niego. NPC-uje go. Jeśli dwa raz pod rząd nie napisze posta, żegnam.
- Proszę o numery gg.
- Walki przeprowadzamy w dowolny sposób. Gadu gadu, w sesji piszecie co robicie i co w razie czego zrobicie itp.
- Jeśli będą dokonane rzuty kością, będą one jawne (kostnica, kostka na lastinn)
- Mimo, że ja mam zawsze racje to jeśli popełnię błąd co do realiów świata itp. to proszę o wytknięcie tego błędu.
- Jako, że gracie ludźmi oczywiste jest, że trochę będziecie przeklinać, ale proszę o zdrowy umiar. W końcu nie ma wielu ludzi, którzy wciskają w każdym zdaniu słowo na "k".
- Jeśli wyniknie jakiś problem z zasadami, których tu nie uwzględniłem to ja go rozwiązuje.

Miłej gry.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 22-10-2010 o 16:11.
Fearqin jest offline