Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2010, 00:36   #4
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Także witam Panów i życzę miłej gry. Pokażmy poczwarom gdzie ich miejsce. For Aiu... ups, przepraszam.
Od razu chciałbym poprosić o awatary jakiejś rozsądnej wielkości. Wiem, że niektórzy mają monitory panoramiczne. Ja nie mam. W efekcie awatar Kovixa zajmuje mi 1/3, a na laptopie prawie 1/2 ekranu i strasznie nieprzyjemnie się czyta. Dałoby się to przeskalować do jakiegoś mniejszego rozmiaru? Nie musi być drastycznie, jeśli u Ciebie ma gorzej wyglądać, ale może jakiś kompromis?
W swoim poście założyłem taką kolejność przybywania do schronu jak podał MG. Jeśli będą jakieś zmiany, to przeedytuję.
Misiu... znaczy Mistrzu, jak mniej więcej wygląda nasza baza? Budynki na otwartym terenie, w lesie, jakieś wzniesienia? I dobrze zrozumiałem, że nie mamy tych standardowych pancerzy?
BTW. dlaczego dział "Inne", a nie "Sci-fi"?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline