Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2010, 21:07   #10
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Post wysłany, chyba to koniec kolejki, czekam na Kovixa. Kartę niedługo uzupełnię, i z góry mówię, iż tak właśnie będę prowadził postać. To nie żołnierz, tylko część armii.
I jeszcze jedno, Może by tak usunąć z każdego portretu niepotrzebne miejsce? Załóżmy, na zdjęciu Radagasta można uciąć trochę z lewej i z prawej, nic na tym nie ucierpi bo tam jest tylko tło, a w razie czego nie rozciągałoby tak ekranu co poniektórym. Mi na ten przykład niesamowicie przeszkadza, gdy przesunięta jest domyślna linia informacji o użytkowniku po lewej, czyli tam gdzie jest avatar. Mogę za chwilę wysłać takie wersje portretów, zobaczycie czy wam to odpowiada.

EDIT:
Gotowe, i jeszcze ramki wszystkim dałem takie same, ot, drużyna. Obcowałbym jeszcze za ksywką dla każdego, ale napiszcie czy się zgadzacie chociaż na to.



To może ja jeszcze spytam Mistrza, jaki przewidujesz stopień śmiertelności naszych postaci? Możemy sobie pozwolić na trochę swobody, czy każdy błąd jest karany kalectwem?
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 23-10-2010 o 21:20.
Ghoster jest offline