Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2010, 21:39   #11
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja osobiście też lubię jak linia jest równo we wszystkich postach, choć niekoniecznie w tym samym miejscu co zawsze. Np. w sesji Behemota ("Niebo pełne gwiazd") awatary są trochę większe niż standardowe, ale znormalizowane, więc czyta się przyjemnie. Co do wolnego miejsca, to mi się po prostu nie chce modyfikować pliku, ale tak jak Ty zrobiłeś mi się podoba. Ksywka też może być, choć chyba najlepiej na pasku pod (albo nad) awatarkiem, żeby było czytelnie.
[tryb purysty językowego aktywny]
optować, nie obcować
[tryb purysty językowego wyłączony]
[small]Przepraszam, ja już tak mam[/small]
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline