Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2010, 21:34   #120
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Aschaar, proszę. Daj rozwinąć się tym wątkom, które nie ujawniają Wam MG w swoich postach, a które jednak się toczą. Wierz mi, nie pierwszy raz zarzucano mi brak logiki, niespójność etc na sesjach ustami rozżalonych Graczy. Zwykle, choć przecież nie zawsze bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i się czasami mylimy, okazywało się poniewczasie, że tak po prawdzie nie było powodów do zastrzeżeń.

Jeśli jednak znajdujesz coś, co szczególnie Cię boli i budzi wątpliwości, napisz proszę na PW do mnie. Postaram się rozwiać wątpliwości bez obnażania scenariusza.

Tak czy siak jestem w trakcie pisania posta więc proszę o niepostowanie do jego ukazania się. Powinien być do 2h.

P
B
.

PS: i nie strzelaj tu takich fochów, jakie zaprezentowałeś w poście powyżej. Duży jesteś, c'nie?
 
Bielon jest offline