Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2010, 22:44   #122
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Fochów?

Bielon - szczerze pisząc, bo nie widzę powodu do zamiatania wszystkiego pod dywan i pisania PW, przecież "duzi jesteśmy". Cohen w swoim poście GMasterskim wywalił przez okno koncept mojej postaci. Za coś takiego zwykle mówię "dziękuję sesji", więc bądź łaskaw nie pisać o wątkach, które się rozwijają...

EDIT @KSET:

Nie, nie idzie o napaść. To jest jakaś składowa ładnie pasująca w to co wg mnie jako gracza dzieje się w mieście i okolicach. Tak, co do tego, mam pretensje do MG Cohena o brak odpowiedzi, ale skoro ma być wojna to będzie, też potrafię kopać po łydkach.

BZDURNA jest scena w piwnicy posterunku straży. Pomijam inne postacie. Co wg Cohena robi Młokos? Schodzi do piwnicy, widząc tłukących się więźniów rzuca im sztylet (którego nikt nie podnosi!!!) i wychodzi jakby nigdy nic opuszczając posterunek. Zawalając z jednej strony swoją przykrywkę "prawego obywatela", z drugiej olewając to po co przyszedł, czyli pomoc Grimowi...

Naprawdę, czy to tylko wg mnie nie ma sensu?!?
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 24-10-2010 o 22:50. Powód: EIDT.
Aschaar jest offline