Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2010, 22:54   #83
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra.

Już wyjaśniam sytuację.

Idylla - zgłaszała brak posta w tej kolejce - wyjaśnienie przyjęte. Trudno.

Hija - wrzuci post do rana. Patrząc na całokształt od 8 siadam do odpiski dla Was i chciałbym aby post wtedy był.

Merill - tutaj mam szczerą zagwostkę. To już 3 raz kiedy opuszczasz kolejkę no i to, że zazwyczaj wrzucasz swoje posty na samym końcu, niekiedy po czasie (w dopuszczalnych normach spóźnienia).
Powiem tak - przemyśl sobie proszę, czy masz czas na tą grę. Czy RZECZYWIŚCIE masz czas. Bo jak nie to po męsku powiedz PASS.
Wytłumaczenie przyjęte. OSTATNI raz. Następnym razem kiedy ominiesz kolejkę ja powiem KONIEC. Tym razem odpuszczam.

Co do mojego kolejnego posta.

Będzie dość krotki (jak na mnie) i na dodatek POMINĘ w nim GRUPĘ "TROJACZKI" poza Merigold, która jako jedyna wrzuciła post. Wybaczcie ludzie, ale nie jestem wróżką, i nie mam zielonego pojęcia co Wasze postacie robią, bo żadne z Was ani nie wrzuciło posta, ani nawet nie wysłało mi na PW lub GG informacji, co chcą zrobić. Z mojej perspektywy to jest niedopuszczalne. Może działacie jako jedna grupa, lecz - jak się zapewne domyślacie - efekty Waszego śledztwa będą wpływały na inne grupy. Powiem wprost - jeszcze jedna taka grupowa wtopa i brak zaangażowania w sesje a pomyślę co z Wami zrobić.

Wiem. To niesprawiedliwe. Ale ... Mam do tego prawo jako MG.

Jak już pisałem wiele razy - wymagam od siebie jako MG to i wymagam tyle samo od graczy. Ja się ze swoich zobowiązań wywiązuje to i Wy powinniście - przez szacunek dla innych uczestników tej zabawy. Tak sądzę.

Mój post jutro około godziny 10.00, lecz jeśli się nie uda to dopiero jutro ok 23.00.

Czas na odpisanie na niego - zwyczajowy - NIEDZIELA godzina 20.00.
 
Armiel jest offline