Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2010, 23:09   #124
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Schodzi do piwnicy, widząc tłukących się więźniów rzuca im sztylet (którego nikt nie podnosi!!!) i wychodzi jakby nigdy nic opuszczając posterunek. Zawalając z jednej strony swoją przykrywkę "prawego obywatela", z drugiej olewając to po co przyszedł, czyli pomoc Grimowi...
Odpowiadam jako MG: w jednej lokacji pojawiły się trzy postacie, z których jedna właśnie wchodziła w interakcję z npcami (Grim), a druga wtedy weszła na scenę (Młokos) i również podjęła pewne działania.
Co mogłem z tym zrobić, żeby to miało ręce i nogi?
Teraz już przyszło mi na myśl parę innych sposobów rozwiązania sytuacji. Ale wtedy wpadłem na taki i go wprowadziłem.
Uznałem, że sytuacja wygląda następująco: więźniowie biją krasnoluda, wchodzi Młokos, widzi co się dzieje, ale działa dalej, z tym, że rzuca przedmioty do szczurołapa, na którego w tym momencie liczyłem. Jako, że ani pterosław ani grający szczurołapem nie odpowiedzieli, w tym momencie akcja się zatrzymała.
 
Cohen jest offline