Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2010, 23:37   #108
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
Witam,

Szukałem dzisiaj w necie pewnej książki (mniejsza jakiej), traf chciał, że trafiłem, na To forum (znałem je wcześniej, ale nie żebym się zaczytywał czy coś). Pomyślałem, że w sumie dobrze by było pograć w jakieś RPG. Zarejestrowałem się i wskoczyłem w dział naborów do sesyjek, gdzie znalazłem ten wątek.

Jestem ciekaw czy jest możliwość dołączenia do sesji?

Moje doświadczenie:
-Znam systemy Warhammer FRP i DnD - oba systemy rozgrywane w klasyczny sposób w Real Life z kosćmi i ołówkiem w ręku (próbowaliśmy ze znajomymi grać przez internet za pomocą różnych programów, ale średnio się to sprawdzało).
- Znam OP mangę i anime (wiele innych anime, mang też, ale to już raczej bonusik).
- Znam wiele książek, filmów oraz gier z szeroko rozumianej kategorii fantastyki.

Nie grałem wcześniej w RPG na forum, ale myślę, że nie będzie to arcy trudne przedsięwzięcie:P.

Na koniec dodam, iż nie mam konkretnych wymagań co do mojej roli na okręcie, mogę nawet sprzątać pokład, byle bym nie musiał być nawigatorem.

Mogę być np pirackim krawcem - uszyje wszystkim pantalony i wychaftuje piękną piracką flagę (oczywiście po pijaku ).
 
Nahgraz jest offline