Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2006, 22:54   #6
Archeon
 
Reputacja: 1 Archeon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Bies
"Full Metal Alchemist", jest bezapelacyjnie najlepszym anime jakie oglądałem w życiu. Mowa tutaj o fabule, i rozmachu. Pan Hiromu Arakawa musi mieć bardzą dużą głowe aby wymyśleć takie dzieło jakim jest "Full Metal Alchemist". Oczywicie kreska jak z najlepszego wydania anime, nie wspominając o muzyce bo ta jest poprostu genialna (OST zawiera 90 utworów). Pomysł jest doskonały, oryginalny i bez żadnych wad. Oglądałem to z najwiekszą przyjemnością i nie chciałem aby ta seria się skonczyła. Z początku troche mnie znięchęcały screeny i pomysł z alchemią, ale gdy zacząłem oglądać to zdałem sobie sprawe, że jest to bardzo ambitny i nietypowy projekt. Seria jest stosunkowo długa, składa się z 51 odcinków. Akcja jest bardzo dobrze rozplanowana. Ta seria zawierała wszystko to co lubie w anime czyli dobry humor na poziomie i troche dramatu. Czasami poprostu dało się odczuć uczucia bohaterów na własnej skórze.
Jak najbardziej popieram Twoją wypowiedź Biesie (ciekawe czy piekielny czy ludzki )
Archaicznie pozdrawiam...
 
__________________
"I thought I found the road to somewhere
Somewhere in His grace
I cried out heaven save me
But I'm down to one last breath"
Archeon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem