Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2010, 19:54   #15
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Będziemy wyrozumiali. Ja też mam mało czasu to też jak tylko mogę to zaglądam. Jak tylko pojawia sie nowy post prześledzę go i tak z grubsza układam sobie w głowie odpowiedź i przy wolnej chwili siadam i odpisuję.
Byle byśmy w miarę się posuwali do przodu z tą sesją i nikt sie nie rozmyślił, gdyz zapowiada sie naprawdę interesująco.

Poza tym małe wyjaśnienie. Rozmawaiłem juz z naszym Mistzrem Gry i on to również zauważył. Borykam się z jakimś dziwnym problemem technicznym na tym forum. Wszędzie w postach piszę imię mojej postaci Draugdin jako samo imię a po zapisaniu i opublikowaniu posta wszędzie zmienia sie automatycznie na Draugdin McLeod. Troche głupio to wygląda ale to się dzieje automatycznie i nie mam na to wpływu. Zręsztą Misztrz Gry to putwierdzi.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline