Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2010, 16:23   #25
ilmarinen
 
ilmarinen's Avatar
 
Reputacja: 1 ilmarinen nie jest za bardzo znany
Cytat:
No i linki. Jeśli czegoś nie ma nawet na youtube to wybornie, że pojawiają się nazwy, ale wciąż może być problem z przesłuchaniem.
Racja - nie wiem czy jest sens polecać dany zespół jesli jego twórczość jest niedostępna w sieci. Próbowałem zneleźć kapelę którą polecił Minty (Encrimson'd) przez google video. Wypluło mi 1 "poprawny" rezultat (choć nie mam 100% pewności że to zespół o który chodziło - ten filmik nie jest teledyskiem i jedynym dowodem na to, że grają Encrimson'd jest zamieszczony pod nim opis). Oficjalna witryna kapeli nie istnieje (adres, który znalazłem na metal-archives odsyła do firmy hostującej) a jej profile na dwóch portalach społecznościowych, które sprawdziłem od roku nie były aktualizowane. Możliwe, że grupa rozpadła się przed wydaniem kolejnego albumu, żeby nie dać się skomercjalizować .

Jako że nie samym metalem człowiek żyje teraz coś z innej bajki. Blue Man Group bo o nich mowa trudno jednoznacznie sklasyfikować. Najlepiej przesłuchać i wyrobić sobie własne zdanie.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=NjQqp613g8w&feature=related[/MEDIA]
 
__________________
for beer in $(ls /home/fridge); do
drink $beer
done
ilmarinen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem