Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2010, 01:50   #128
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Remont mi strasznie zaburzył plany wszelakie ;/ Skończył się ale przez niego narobiło mi się pełno zaległości, a niektóre posty były w fazie: "Jeżeli tego nie napisze w 2 h to minie czas ustalony przez mg" albo akurat gdy miałem chwilę osoba która była mi potrzebna do danego posta była dostępna.
Na szczęście już wszystko się uspokoiło i post miał być jeszcze dzisiaj (piątek) ale wieczorem wypadły mi pewne sprawy prywatne. Dla tego dam posta jutro jak tylko wrócę do domu (czyli na wieczór).
Nie ukrywam tez, że to iż została was w sumie jeno czwórka ( albo piątka ale pteroslaw w ostatnich kolejkach dał tylko jednego króciutkiego posta) zabiło trochę moją motywację.
Postaram się jednak odzyskać zapał do pisania i zobaczymy jak to będzie.

Nie ukrywam, że zawaliłem sporo rzeczy w sesji i nie mogę obiecać tego, iż sesja wytrwa do końca. Jeżeli uznam to za najlepsze rozwiązanie sesja zostanie zamknięta, ale mam nadzieje, że tak się nie stanie.
 
Ajas jest offline