Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2006, 16:13   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Najbardziej na świecie zamieniłabym się z Chihiro (Sen) z kultowego dla mnie anime "Sen to Chihiro no kamikakushi" (Spirited Away). I właściwie czas na ziemi mógłby dalej sobie płynąć, mnie by to nie przeszkadzało, bo i tak bym nie wróciła

A dlaczego?
Świat stworzony przez Miyazakiego w tym anime jest po prostu genialny. Najbardziej klimatyczny, niesamowity, czarodziejski i cudowny świat, jaki widziałam. Dałabym wszystko, żeby choć pracować w Łaźni Bogów, która była prawdziwym, małym arcydziełem. Że już nie wspomnę o cudownie zrobionym Dennym Bagnie, gdzie na miejscu Chihiro mogłabym zamieszkać razem z babcią Zenibą Żadne inne dzieło Miyazakiego nie zachwyciło mnie tak strasznie, jak właśnie to. A na zamianę wybrałabym Chihiro oczywiście ze względu na Haku

I kilka fotek:


Chihiro i Haku


Chihiro i Haku pod postacią człowieka


Chihiro i miasto przed Łaźnią Bogów
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem