Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2010, 22:37   #16
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arsene
Rok 2015
Orbita Ziemi
14 lipca, 06:03

- Halo Ziemia, słyszycie mnie ?
- Tak, słyszymy Cię. Widzisz obiekt ?
- Tak, ale to nie wygląda jak asteroida. Może raczej jak jakaś … rakieta.
- Halo ? Powiedziałeś rakieta ? Powtórz …
- Tak, rakieta. Ale zaraz .. zaraz. Przyspiesza. Znacznie. Z szacowanego czasu dotarcia do Ziemi jaki był wcześniej, czyli z 303 lat zrobiło się … nie możliwe. Chyba mam awarię zegarów.
- Nie, my też to widzimy. To jest … nieprawdopodobne. 10 minut ? Boże ….
Tutaj sygnał się urwał. Astronauta NASA uderzył jeszcze parę razy ręką w panel, ale bez większego skutku. Podleciał do okrągłego okienka. Niebieska smuga ciągnęła się ku ziemi. Była już blisko, bardzo blisko.
kewl froot can i has :P. Wszystko co leci w stronę czegokolwiek przez 300 lat i nagle zjawia się w przeciągu 10 minut winno budzić niepokój i jak najbardziej jest dziełem innym niż naturalne.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline